Eczane Dekorasyonu, Eczane Tasarımı, Eczane Uygulamaları

Eczane Mimarlık

Hakkımızda

Eczane Dekorasyon ve Mimarlık

sadece
eczane

Modern Eczane Tasarımı ve Dekorasyonu

Eczane dekorasyon firması olarak yürüttüğümüz çalışmalarda, geçtiğimiz yıllar boyunca, eczacılarımıza hep modern eczaneler tasarladık. Eczane dekorasyon ve mimarlık firması olarak Trend ve inovatif  bakış açısı ile projelerimizi ele aldık.  Eczacılarımızın memnuniyetin aldığımız güçle, ülkemizin dört bir yanında modern eczane projelerine imza attık.

Eczane Mimari Danışmanlık
Eczane Dekorasyon Süreci

Neler Yapıyoruz?

Eczane tasarımı ve uygulamalarını anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz, bunu yaparken eczanelerin cephe, tabela, banko ve arkasını tamamen ergonomik ve size özel olacak şekilde tasarlıyoruz. İlaç dışı ürünler için kategori yönetimini sizin tasarımınıza entegre görsellerle ayarlıyoruz.

Eczanenizde bulunmasını istediğiniz özel bakım, satış alanlarını tasarlıyoruz.

Bunların yanı sıra, Eczane Mimarlık olarak, eczanenizin analizini yaparak potansiyeline uygun gördüğümüz “Satış Odaklı” mimari tasarımımızı hayata geçiriyoruz.

Misyonumuz

Eczanenizin boyutu fark etmeden, tasarım olarak bir bütünü yansıtsa da her bölümü farklı çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Reçeteli satışın yapıldığı, laboratuvar, ilaç dışı yani Para-Farmasötik satışın yapıldığı alanlar gibi. Her geçen gün değişen ihtiyaçlara reaksiyon gösteren tasarımlarımızla, Eczane Mimarlık olarak satış odaklı mimari tasarım teknikleri ile hem sizin hem de hasta/son tüketici için en verimli çizgiyi yakalamak misyonumuzdur.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ