Eczane Dekorasyonu, Eczane Tasarımı, Eczane Uygulamaları

Eczacı Masası

Eczanelerde Masalar

Eczanede masalar ürünlerin derli toplu durması ve müşteriye kolayca sunulması açısından önemlidir. Ayrıca Eczane dekorasyonunda da masaların özel bir yeri vardır. Şık, estetik ve konforlu bir eczane için masalar olmazsa olmaz ihtiyaçlardandır

Eczanedeki günlük işlerin rahatça yapılmasına olanak tanımaktadır.

Böylece iş akışını kolaylaştıran eczane masaları, personellerin verimliliğini artırmaktadır.   Her şeyin belli bir düzen dâhilinde yapılmasına olanak tanır. Çalışanlar aradıklarını zorlanmadan bularak  müşteriye daha iyi hizmet verirler.

Çalışanların istedikleri eşyalara kolayca uzanmaları, sık sık kullandıkları şeyleri daima elinin altında bulundurmaları gerekir. İşte bu, eczanede masalar ile mümkündür. Öte yandan müşterinin gözünde iyi bir intiba bırakabilmek için dekorasyonda tutarlılık ve kalite önemlidir. Bu bakımdan eczane masasının şık ve diğer mobilyalarla uyum içerisinde olması gerekir.

Eczacı Masası
Eczacı Masası

Eczanelerde masalar ortamın ölçülerine uygun olmalıdır. Eczanenin ambiyansıyla uyumlu, dekoratif özellikte bir masa seçimi yapılmalıdır. Çünkü müşterilerin gözüne ilk çarpacak unsurlardan biri eczanedeki masalardır.

Ekipmanları rahatça kategorize etmeye izin verecek şekilde geniş olmalıdır. Kaliteli malzemelerden yapılmış şık bir masa hem kullanım kolaylığı hem de estetik görünüm açısından önemlidir. Masalarda yer alan çekmece gibi bölümler daha rahat kullanım avantajı sunar.

Eczanelerde masalar tabii ki ortamın ölçülerine uygun olmalıdır. Eczanenin ambiyansıyla uyumlu, dekoratif özellikte bir masa seçimi yapılmalıdır. Çünkü müşterilerin de gözüne ilk çarpacak şeylerden biri eczanedeki masalardır.

Kolay temizlenebilir olması, garanti kapsamında alınması da diğer önemli unsurlardandır.
Eczane masaları gün boyu kullanıldığı için çabuk kirlenir. Dolayısıyla kolay temizlenebilmesi önemlidir.

Eczaneler için masa tercihi yapacak olanların, personel verimliliği için bunlara dikkat etmesi gerekir.
Kapaklı, raflı veya çekmeceli modeller arasından personellerin ihtiyacına en uygun olanlar tercih edilmelidir.

ECZANE MİMARLIK